Rate this post

تعمیرات یخچال سامسونگ کرج

اگر یخچال سامسونگ شما در منزل به مشکل خورده است کافیست با مجازمرکزی تماس بگیرید و درخواست تعمیر یخچال سامسونگ در کرج را ثبت نمایید.

امروزه یخچال های سامسونگ به عنوان بهترین نوع یخچال به شمار می روند.

جهت درخواست تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید،ما خدمات پس از فروش و تعمیرات یخچال سامسونگ را برعهده می گیریم.

شعبه کرج : 02634710054

شعبه کرج : 02634495691

نمایندگی یخچال سامسونگ در کرج

تمامی خدمات نمایندگی یخچال سامسونگ در کرج توسط سرویسکاران مجاز مرکزی در سراسر کرج و حومه انجام می شود.

وقتی یک خانواده یکی از وسایل برقی منزلش خراب میشود میتواند مدتی بدون آن بگذراند.

چنانچه نیاز به تعمیر لباسشویی داشته باشد میتواند دو روز لباس نشوید یا با دستان خود را بشویید و تمام وسیله های برقی به این صورت است.

حتی اگر ماشین خراب شود ماشین کرایه کند ،اما وقتی یخچال سامسونگ یا هر برندی از یخچال خانه شما خراب می شود و نیاز به تعمیر یخچال پیدا می‌کند ناگزیر است که هر چه سریع‌تر آن را درست کند.

اگر این کار را دیرتر انجام دهد کلی مواد غذایی که در یخچال یا فریزر که ذخیره کرده فاسد میشود از بین میرود مشتریان با خراب شدن یخچال فریزر خود این کلمات را سرچ می کنند.

نمایندگی یخچال سامسونگ در کرج یا خدمات پس از فروش سامسونگ یا خدمات پس از فروش یخچال سامسونگ را شما از ۸ صبح الی ۸ شب می توانید از ما بخواهید.

تعمیر یخچال سامسونگ در کرج
تعمیر یخچال سامسونگ در کرج

شعبه کرج : 026/34495691

شعبه کرج : 026/34710054

شعبه تهران : 021/44644452

شعبه تهران : 021/66534430

 

تعمیر یخچال سامسونگ کرج

تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج

در تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج گاهی با تعمیر فن یخچال و دیگر مشکلات یخچال و عدم عملکرد آن مواجه میشوید.

برای رفع مشکل و تعمیر یخچال سامسونگ در کرج با کارشناسان ما در مجموعه مجاز مرکزی تماس بگیرید.

در برخی مواقع یخچال خنک نمیکند، یا صدای زیادی می دهد، یا روشن نمی شود، نشتی دشته و یا یخ نمی سازد، حتی گاهی بعد از خاموشی دیگر روشن نمی شود.

همه این موارد از مشکلات رایج برای مشکلات و تعمیر یخچال در منزل هستند که با بررسی دقیق ، در کوتاهترین زمان ممکن رفع خواهد شد.

در ابتدا به شما مشاوره تلفنی داده می شود و تمام ایرادات مشاهده شده را از شما دریافت میکنیم و با پاسخ به سوالات فنی  در مورد یخچال کارشناسان نزدیک ترین نقص را بررسی میکنند.

جهت درخواست تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید،ما خدمات پس از فروش و تعمیرات یخچال سامسونگ را برعهده می گیریم.

شعبه کرج : 02634710054

شعبه کرج : 02634495691

یخچال-سامسونگ-در-کرج
یخچال-سامسونگ-در-کرج

رایج ترین ایرادات یخچال سامسونگ در کرج

از متداول‌ترین ایراداتی که برای یخچال سامسونگ در کرج به وجود می‌آید این است که در قسمت یخچال سرما کم می‌شود اما فریزر همچنان سرمای خوبی دارد .

در این مواقع در یخچالهای نوفراست ایراد می تواند سه چیز باشد:

سوختن سنسور یا ترمودیسک که در نهایت منتهی به برفک فریزر می شود .

دوم سوختن المنت یا هیتر و

سوم سوختن برد یا دیفراست تایمر و فریزر به لحاظ اینکه حالت رادیات مانندی را دارد که توسط باد فن سرما را در لابلای اواپراتور سرکوله می‌کند

علت افت دما یخچال سامسونگ چیست؟

چنانچه در اثر عدم دیفراست برفکها ها تجمع کنند و بادفن به خوبی از لابلای فینها گردش نکند به دلیل وجود برفک به وجود آمده باعث میشود که سرما به خوبی گردش نکرده و از کانال رفت و برگشت
فریزر به یخچال سرما هدایت نگردد و دچار افت دما در یخچال شود.

البته این روند ادامه پیدا کند باعث افت دما در فریزر نیز خواهد شد زیرا هر ۶ ساعت عملیات دیفراست از سمت برد الکترونیک یا دیفراست تایمر فرمان داده می‌شود تا برفک زدایی انجام بپذیرد.

چنانچه این عملیات در سر تایم خود انجام نگردد باعث بالا رفتن دمای فریزر و در نهایت شل شدن مواد غذایی و افت دما در یخچال نیز خواهد شد.

پس لذا باید توجه داشت که زمانی که دستگاه دچار افت برودت می شود تمامی این موارد توسط تعمیرکار چک شود تا ایراد به بهترین نحو ممکن برطرف گردد .

شما میتوانید این کار را به گروه فنی مجاز مرکزی بسپارید تا مشکل را برای شما برطرف نمایند.

برای رفع مشکل و تعمیر یخچال سامسونگ در کرج با کارشناسان ما در مجموعه مجاز مرکزی تماس بگیرید.

مزیت یخچال سامسونگ در کرج

شرکت سامسونگ قابلیت و تکنولوژی های خیلی کاربردی را در تولید یخچال سامسونگ و حتی لوازم خانگی که در این شرکت تولید می شود به کار می برد.

همین موضوع باعث شده تا در بین یخچال و لوازم خانگی های سایر برند ها محبوبیت بالایی به دست آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *